Co robi Quantum Code?

Po pierwsze!

Od 9 listopada 2017 r., Quantum Code nie świadczy usług dla osób fizycznych w USA.

Jednak korporacje w tym kraju mogą nadal posuwać się naprzód, rejestrując się i korzystając z usług Quantum Code.

Mając te informacje, przejdźmy do naszego przewodnika.

Quantum Code oferuje popularne kryptowaluty w ramach swojego portfela handlowego, w tym Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoin. Oprócz tego Quantum Code handluje różnymi innymi i nowymi kryptowalutami za pośrednictwem swojej platformy i w chwili obecnej posiada wolumen obrotu kryptowalutami wynoszący ponad 792 miliony dolarów.

Jest to również jedna z najbardziej konsekwentnych platform wymiany Bitcoinów na USD, która zazwyczaj znajduje się na szczycie dziennych globalnych rankingów handlu Bitcoinami.

Podobnie jak inne tradycyjne giełdy, Quantum Code działa w oparciu o mechanizm Maker/Trader.

Giełda oferuje możliwości handlu swoimi notowanymi kryptowalutami poprzez cztery różne podstawowe produkty, a mianowicie Exchange Trading, Margin Trading, Margin Funding i Over the Counter Trading.

Handel giełdowy

Handel giełdowy odbywa się za pośrednictwem platformy, na której znajdują się zintegrowane księgi zleceń. Klienci mogą umieszczać swoje zlecenia kupna, sprzedaży i zlecenia handlowe za pośrednictwem interfejsu i z łatwością korzystać z operacji handlu kryptowalutami.

Margin Trading

Quantum Code oferuje swoim klientom transakcje z depozytem zabezpieczającym z dźwignią do 3,3x. Użytkownicy mogą korzystać z tej usługi, aby otwierać pozycje z dźwignią, gdzie mogą otrzymać finansowanie na handel w kwocie wyższej niż dostępne saldo konta.

Margin Trading jest jednym z najbardziej popularnych, ale i najbardziej ryzykownych aspektów handlu, podczas gdy handel z dźwignią pozwala użytkownikom na osiągnięcie wyższych zysków niż te, które osiągnęliby przy użyciu swojego pierwotnego kapitału, oznacza to również większe straty w przypadku, gdy wartość kryptowaluty będącej przedmiotem transakcji spadnie przed realizacją zlecenia.

Finansowanie z depozytu zabezpieczającego

Ta metoda wspiera mechanizm transakcji z depozytem zabezpieczającym, stąd użytkownicy mogą pożyczać swoje środki kryptowalutowe firmom zajmującym się handlem z depozytem zabezpieczającym, aby osiągać zyski ze swoich udziałów.

Over the Counter Trading

Wyłącznie dla większych transakcji, usługa Over the Counter Trading oferowana przez Quantum Code jest przeznaczona dla traderów, którzy chcą realizować zlecenia handlowe, które obejmują większą kwotę niż zwykłe transakcje indywidualne.

Aby przeprowadzać codzienne operacje, Quantum Code zapewnia swoim użytkownikom tradycyjny interfejs, który jest łatwy do naśladowania zarówno dla doświadczonych, jak i nowych traderów.

Chociaż nie jest on tak prosty jak aplikacja Coinbase, spełnia podstawowe wymagania i z łatwością wykonuje odpowiednie funkcje.

Jak działa handel na Quantum Code?

Cóż, zanim zaczniesz handlować na giełdzie Quantum Code, ważne jest, aby znać kilka dodatkowych punktów. Quantum Code wita nowych użytkowników na swojej stronie internetowej, pokazując zrzeczenie się odpowiedzialności, pozwalając potencjalnemu użytkownikowi dowiedzieć się, o co chodzi i jak działają.